wolontariat

Regulamin Wolontariatu

Karta Wolontariusza

Harmonogram Działań

Aktualności

 

             AKCJA - "ZOSTAŃ DYPLOMOWANYM MIKOŁAJEM!"

Po raz kolejny włączamy się w Mikołajową akcję stowarzyszenia Sursum Corda.Pomagamy w zbieraniu słodyczy do paczek dla podopiecznych i ich rodzeństwa. Często rodzice chorych dzieci stają przed dylematem:

-kupić leki, zapłacić za rehabilitację, czy może spełnić marzenie ukochanego dziecka?  My chcemy pomóc rozwiązać ten problem - dlatego dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja, a wolontariusze wspólnie z darczyńcami je realizują.

Akcja trwa do końca listopada. Słodycze zbierają koleżanki z klasy ósmej (Maja, Nadia i Ania ) a potem przekażą je do organizatorów akcji.

AKCJA -  "ZBIERANIE NAKRĘTEK" 

Nasza szkoła, jak co roku, bierze udział w projekcie oraz organizuje zbiórkę zakrętek pod hasłem „Zakręcona Akcja″ we współpracy ze Stowarzyszeniem SURSUM CORDA . Zachęcamy do niewielkiego wysiłku do zbierania i przekazywania zakrętek – to nas nic nie kosztuje. Zakrętki można wrzucać do specjalnego pudełka, które znajduje się na głównym holu naszej szkoły lub przekazać do wolontariuszek z klasy VII b Natalii Sikorskiej i Roksany Wilk. 

Dziękujemy za każdą zakrętkę!  Razem możemy więcej!

            AKCJA - "GÓRA GROSZA"

           Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. W tym roku to już XXII edycja. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Zbiórkę monet o nominałach od 1 grosza do 5 złotych rozpoczynamy od piątku 05.11.2021 r., a zakończymy w grudniu. Każda klasa otrzyma „skarbonkę”, w której gromadzić będzie pieniądze. Zespół, który zbierze najwięcej monet, zostanie nagrodzony. Wszystkie pieniądze zostaną potem policzone i wysłane na adres organizatora akcji, czyli Towarzystwa Nasz Dom. Do tej pory zebrano ponad 44 000 000 złotych.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub Twojej koleżance! Przyłącz się do akcji!

 

 

Fotowydarzenia